Vizyonumuz / Misyonumuz


Kaliteye ve kaliteli ürüne önem veren Şirketimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemlerinin kurallarını İşletmesine yansıtmıştır.

Amacımız; teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, 1946 'dan bugüne devam eden kalite çizgimizi korumak ve geliştirmek, kaliteli ürünler ve güvenli gıda üreterek müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, hitap ettiğimiz pazarı büyütmektir 

EKİZ, yağ alımının sürekliliğini sürdürebilmesi ve stoklarında yüksek miktarlarda yağ depolayabilmesinin verdiği avantajı fiyatlarına yansıtmaktadır. Böylece rekabetçi fiyatlarla müşterilerinin karşısına çıkabilmekte ve piyasada oluşan fiyat dalgalanmalarından minimum derecede etkilenmektedir.

EKİZ, yayılımcı politikası, bayi yapılanmasının sağlamlığı, satış ekibinin gücü ve rekabetçi fiyatları ile rakiplerine karşı önemli bir avantaja sahiptir. Hedefimiz yaygın dağıtım ağı, güçlü iletişim ve kalite ilkelerine bağlı üretim ile EKİZ markalı ürünleri tüm Türkiye ve diğer ülkelerle tanıştırmaktır.