İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Başvurularınızı ve CV’lerinizi göndermek için lütfen tıklayınız.

İnsan Kaynakları Politikamız
Şirketimiz insan faktörüne ve insana yapılan yatırımın en büyük yatırım olacağı inancıyla insan kaynaklarımıza gereken önemi vermektedir.Şirketimiz tercih edilen bir şirket olarak çalışanların hem sorunları hem de kutlamalarında yanında olarak makul ölçülerde yardım ve desteklerde bulunur.
Çalışanlarının ve şirketin beklentilerini karşılıklı olarak dengeler.Mevzuat,yönetmelik değişikliği teknolojik yeniliklere açık herkese eşit muamele yaparak şeffah,dürüst ,adil bir insan kaynakları politikası belirler.

Başvuru ve İşe Alım
Başvuru mektuplarınızı ve özgeçmişlerinizi, çeşitli başvuru kanalları ve tarafımıza direk ulaştırabilirsiniz. Başvurularınız İK tarafından mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Pozisyonlara uygun olan adaylar mülakat sonrası işe alınır . 2 aylık deneme süresi vardır.

Eğitim ve Staj Olanakları
Kurum içi eğitimler kendi içerisinde "zorunlu , teknik ve beceri eğitimleri" olmak üzere sınıflandırılmaktadır. Zorunlu eğitimler, İş Güvenliği kapsamında zorunlu tutulan, mavi yakalı tüm personelimiz ve ilgili çalışanların alması gereken mesleki eğitimler ve oryantasyon eğitimlerini kapsamaktadır. Seçimli eğitimler ise, yöneticiler tarafından çalışanlarının gelişimi için önerdikleri eğitimlerden oluşmaktadır.